ETRA Megacenterit

Etra Megacenter- ketjuun kuuluu 34 toimipistettä Suomessa.  Toimipisteissä on noutomyymälä, paikallisvarasto ja laaja asiakaspalvelu.  Toimipisteet ja keskusvarasto toimivat yhteisessä tietojärjestelmässä. Keskusvarastossa on 100000 varastonimikettä ja 300000 toimitusnimikettä.  Uusi keskusvarasto mahdollistaa myös aiempaakin laajemman paikallisen valikoiman.  Megacenterit toteuttavat toiminta-ajatustamme – toimimme valtakunnallisesti, palvelemme paikallisesti.

Etra Megacentereiden koko vaihtelee 500-4000m2 ja henkilöstömäärät 5-30 välillä, paikkakunnasta riippuen. Megacentereiden paikallisvarastot koostuvat standardivalikoiman lisäksi paikallisten asiakkaiden tarpeiden mukaisesta valikoimasta.

Tilaukset ja tarjouskyselyt

Paikkakuntakohtaiseen sähköpostisoitteeseen tilaukset.paikkakunta@etra.fi (esim. tilaukset.helsinki@etra.fi) voi lähettää tilauksia ja tarjouskyselyitä.  Liittämällä tilaukseen tai tarjouskyselyyn kyseisten tuotteiden tuotenumeromme ja määrät, voitte nopeuttaa tilauksen tai tarjouskyselyn käsittelyä. Yhteistyöterveisin: Etra.

 

- Megacenter Forssa: tilaukset.forssa@etra.fi

- Megacenter Helsinki (Suutarila ja Herttoniemi): tilaukset.helsinki@etra.fi

- Megacenter Hyvinkää: tilaukset.hyvinkaa@etra.fi

- Megacenter Hämeenlinna: tilaukset.hameenlinna@etra.fi

- Megacenter Iisalmi: tilaukset.iisalmi@etra.fi

- Megacenter Joensuu: tilaukset.joensuu@etra.fi

- Megacenter Jyväskylä: tilaukset.jyvaskyla@etra.fi

- Megacenter Jämsä: tilaukset.jamsa@etra.fi

- Megacenter Kajaani: tilaukset.kajaani@etra.fi

- Megacenter Kemi: tilaukset.kemi@etra.fi

- Megacenter Kittilä: tilaukset.kittila@etra.fi

- Megacenter Kokkola: tilaukset.kokkola@etra.fi

- Megacenter Kotka: tilaukset.kotka@etra.fi

- Megacenter Kouvola: tilaukset.kouvola@etra.fi

- Megacenter Kuopio: tilaukset.kuopio@etra.fi

- Megacenter Lahti: tilaukset.lahti@etra.fi

- Megacenter Lappeenranta: tilaukset.lappeenranta@etra.fi

- Megacenter Lohja: tilaukset.lohja@etra.fi

- Megacenter Mikkeli: tilaukset.mikkeli@etra.fi

- Megacenter Oulu: tilaukset.oulu@etra.fi

- Megacenter Pori: tilaukset.pori@etra.fi

- Megacenter Porvoo: tilaukset.porvoo@etra.fi

- Megacenter Raahe: tilaukset.raahe@etra.fi

- Megacenter Rauma: tilaukset.rauma@etra.fi

- Megacenter Riihimäki: tilaukset.riihimaki@etra.fi

- Megacenter Rovaniemi: tilaukset.rovaniemi@etra.fi

- Megacenter Salo: tilaukset.salo@etra.fi

- Megacenter Savonlinna: tilaukset.savonlinna@etra.fi

- Megacenter Seinäjoki: tilaukset.seinajoki@etra.fi

- Megacenter Tampere: tilaukset.tampere@etra.fi

- Megacenter Tornio: tilaukset.tornio@etra.fi

- Megacenter Turku: tilaukset.turku@etra.fi

- Megacenter Vaasa: tilaukset.vaasa@etra.fi

- Megacenter Varkaus: tilaukset.varkaus@etra.fi

- Megacenter Äänekoski: tilaukset.aanekoski@etra.fi

Yhteystiedot

Hae yhteystiedoista

Valitse toimipiste:

ETRA Megacenterit

1 2 3 4 5 6 7

Etra keskus: 0207 65 11

Soittajahinnat:
Lankapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 7,02 snt/min (alv 24%)
Matkapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 17,17 snt/min (alv 24%)